zastrzeżenie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyłączenia odpowiedzialności na naszej stronie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail kontakt@neverenough.pl.

Zastrzeżenia dotyczące Neverenough.pl

Wszystkie informacje na tej stronie – https://neverenough.pl/ – są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. Neverenough.pl nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania, które podejmujesz w oparciu o informacje znalezione na tej stronie (Neverenough.pl), podejmujesz wyłącznie na własne ryzyko. Neverenough.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody w związku z korzystaniem z naszego serwisu.

Z naszej strony internetowej możesz odwiedzać inne strony internetowe, korzystając z hiperłączy do takich zewnętrznych stron internetowych. Chociaż staramy się udostępniać wyłącznie wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy kontroli nad zawartością i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się na tych stronach. Właściciele witryn i treść mogą ulec zmianie bez powiadomienia i może to nastąpić, zanim będziemy mieli możliwość usunięcia linku, który mógł się zepsuć.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne polityki prywatności i warunki, na które nie mamy wpływu. Pamiętaj, aby sprawdzić Politykę prywatności tych witryn, a także ich „Warunki korzystania z usługi” przed rozpoczęciem jakiejkolwiek działalności lub przesłaniem jakichkolwiek informacji.

Zgoda

Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wyłączenie odpowiedzialności i zgadzasz się na jej warunki.

Aktualizacja

Jeśli zaktualizujemy, poprawimy lub wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w tym dokumencie, zmiany te zostaną umieszczone w widocznym miejscu w tym miejscu.